ZÜMRÜT SARRAF BLOG

 • Ekim 11, 2023 Basında Biz

  KAYSERİ’DEN DÜNYAYA MÜCEVHER SATIYOR!
 • Temmuz 01, 2021

  Gelinliğinize Uygun Mücevher Önerileri

  Gelin adaylarının çokça düşünceli oldukları konular içerisinde hangi gelinlikle hangi mücevherleri tercih etmeleri gerektiği konusu yer alıyor. Gelinliğe uygun mücevherler seçmek zarif görünümden ödün vermemek adına önem kazanıyor. Kişilerin kendi stillerine uygun olarak tercih edecekleri gelinliğe uyacak mücevherler zarif görünümleri kat kat arttırabiliyor.

  Gelinliğinize Uygun Mücevher Önerileri,Gelin Setleri
 • Stilinize Göre Pırlanta Seçimi

  Her kadının zevkleri ve tarzı birbirinden farklı olabiliyor. Bu noktada stile göre pırlanta seçimi önem kazanıyor. Kişilerin kendilerini yansıtacak pırlanta seçimleri gerçekleştirebilmeleri her zaman kolay olmayabiliyor. Ruha ve kişiliğe uygun seçimler gerçekleştirebilmek pırlantaların daha anlamlı olabilmelerine yardımcı oluyor.

  Pırlanta seçimi,Pırlanta
 • Mart 01, 2021

  Renkli Pırlantalar ve Anlamları Nelerdir?

  Pırlantaların farklı farklı renkleri ve kendilerine özgü anlamları bulunuyor. Renkli pırlantaların anlamları çok çeşitli olabiliyor. Her pırlanta farklı renk ve karat değerlerine sahip olabiliyor. Pırlanta renkler alfabetik sıralamalar ile belirleniyor. D ile başlayan bu renk skalası Z harfinde son buluyor.

  Renkli pırlantalar
 • Pırlantanın Gerçekliği Nasıl Anlaşılır?

  Bir pırlantanın gerçek olup olmadığını anlayabilmek için çok çeşitli testler bulunuyor. Kişiler bu testleri kendi kendilerine uygulayabilecekleri gibi bir uzmandan yardım da alabiliyorlar. Pırlantanın gerçekliği rahatlıkla test edilebiliyor. Tabii ki en uygun çözüm uzmanlardan yardım alınması tavsiye ediliyor.

  diamond,pırlanta
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR