Hakkımızda

Pırlanta çeşitleri başta olmak üzere mücevher ve değerli takılar için köklü kurum olarak faaliyet göstermek büyük önem taşıyor. 1926 yılından beri hizmet vermekte olan Zümrüt Sarraf nesilden nesle aktarılan deneyim, bilgi ve müşteri memnuniyeti ile mücevher tercih edeceklerin ilk adresi olmaya devam etmektedir. 

Kayseri’de 1926’da kurulan Zümrüt Sarraf, 1932 tarihinde o dönemin önemli markalarından Zenith’in adını da bünyesine katmış ve Zenith Saat & Sarrafiye olarak faaliyetlerini sürdürmüştür. 1957 yılına gelindiğinde ise şimdiki adını almış ve mücevher sevenlere, düğünlerde sevdiklerini mutlu edeceklere ya da evlilik teklifinde bulunacaklara mutluluk vermeyi sürdürmüştür. 

1970 yılına gelindiğinde seri tel bilezik imalatı atölyesi ile bilezik çeşitleri koleksiyonunu genişleten Zümrüt Sarraf bu alanda da önemli bir isim olmayı başarmıştır. Özellikle Zümrüt Sarraf yöneticileri Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde pırlanta üzerine eğitim aldıktan sonra pırlantayı en yüksek kalitede müşterilere sunmak için girişimlerde bulunmuştur. Bu girişim sonucu olarak pırlanta imalatı ve satışı da başlamış, sektörün gelişimi ve değişimi için önemli bir katkı sunulmuştur. 

Hizmet koşullarının daha iyi hale getirilmesi ve marka değerinin de artması amacıyla 2000’li yılların başında kurumsallaşma yönünde önemli adımlar atılmış, bu kapsamda da mücevher alanında uzun vadeli planlar yapılmıştır. 

Zümrüt Sarraf ürünleri ile birlikte alıcılara mutluluk vermeye deneyimli ve uzman ekip kadrosu ile devam etmektedir. Her zaman yüksek kalitede mücevheratı kullanıcılara sunan Zümrüt Sarraf sektörün daha iyi standartlara kavuşması ve her zaman gelişmesi için de desteklerini sunmaktadır. Bu kapsamda çeşitli mücevher etkinlikleri ve günleri düzenlemekte, bu etkinliklere şimdiye kadar İvana Sert, Tuğba Özay, Nuray Sayarı, Niran Ünsal, Les Mills gibi ünlü isimlerin yanında sektöre ve ürünlere ilgi duyan pek çok kişi katılmıştır.

Siparişiniz nasıl gelecek ?
Siparişiniz Nasıl Gelecek?

Siparişiniz kargo firması tarafından size teslim edilene kadar Birinci1926 sorumluluğu ve güvencesi altındadır.

  • Güvenli Alışveriş
  • Sigortalı ve Hızlı Kargo
  • Kolay Değişim
  • Orijinal Ürün Sertifikası
  • Bakım Garantisi
  • Danışma ve Destek
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Çerez Örnek